PROCES PRODUKCJI STALI

Przekładnie NORD są wyposażone w szereg funkcji, aby pracować bezbłędnie w wymagających więcej...

SILNIKI NORD

Integralne, kompaktowe, energooszczędne silniki odpowiednie do pracy w wysokich temperaturach otoczenia więcej...

PRZEKŁADNIE NORD

Specjalne, jednoczęściowe, zwarte korpusy UNICASE, całkowicie zamknięte z dużym więcej...

Steel

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE

Dzisiejszy przemysł stalowy przekształcił się w jeden, olbrzymi, złożony segment zaopatrujący światowych producentów samochodów, statków, konstrukcji, struktur itp. Zakłady stalowe wymagają szczytowej wydajności przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, bez przestojów serwisowych i przy najwyższej efektywności. 


Z wielkim doświadczeniem w zakresie technologii napędowych, NORD Drivesystems jest doskonale znany w przemyśle hutniczym jako dostawca systemów z indywidualnym doradztwem przy projektach, i wypracował sobie dobre imię dzięki wykorzystaniu swoich silników do pracy w trudnych warunkach przemysłu stalowego. Chociaż silniki stanowią jedynie małą część wartości inwestycji huty, to są istotną częścią zakładu jako całości. Jednostki napędowe muszą pracować w trudnych warunkach, często w bardzo wysokich temperaturach. Oznacza to, że musza być one specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom branży. Jednostki NORD są używane do napędu przenośników, które poruszają się w sposób ciągły i są rzadko przyspieszane, w odróżnieniu od walcarek nawrotnych, w których kierunek walcowania jest odwracany po każdym procesie walcowania. Operacje nawrotne wytwarzają skrajne elektryczne, mechaniczne i termiczne naprężenia w jednostce napędowej. Proces walcowania charakteryzuje się tym, że walce, łącznie z materiałem poddanym walcowaniu, muszą być przyspieszane w bardzo krótkim czasie, w cyklu szybkiego przełączania i odwracania kierunku obrotów.

Dostarczamy jakość na cały świat

NORD oznacza 45-letnią tradycję jakości i niezawodności, mającą swoje korzenie w Niemczech. Dzięki globalne obecności w ponad sześćdziesięciu krajach, firmy z prawie każdej gałęzi przemysłu polegają na nas oferując swoim klientom najlepsze produkty. Nasze powodzenie przy wspinaniu się na szczyt elitarnej listy producentów napędów zawdzięczamy naszej strategii - uważnemu słuchaniu i ścisłej współpracy z naszymi klientami. Wraz z ich pomocą stworzyliśmy optymalne rozwiązania napędowe, a także odnotowujemy znaczny wzrost jako firma. Nasze produkty stanowią innowacyjne połączenie między kompaktową mechaniką i inteligentną elektroniką. Wytwarzamy i sprzedajemy kompletną linię mechanicznych i elektronicznych elementów napędu, w tym wysokiej jakości reduktory, silniki, przetwornice częstotliwości, regulatory serwo i napędy zdecentralizowane. Wspólnie z naszymi klientami budujemy długoterminowe, udane relacje biznesowe.